מציאת המקצועי הנכון

מציאת המקצועי הנכון

חשוב מאוד לשמר את הכימיה הנכונה של המים בבריכה שלך, ולכן אתה צריך לשכור מקצועי כדי לשמור על בריכת  השחייה שלך. טיפול כימי בבריכת כראוי יכול להיות מאוד מתסכל לבעלי בריכה. טיפול כימי נכון יהיה לטפל במים שלך ולהבטיח את הבריאות ורווחה של המשפחה שלך. למעשה, זו היא הסיבה העיקרית מדוע אנשים בוחרים בטיפול מקצועי לברכה שלהם – כמות ורמות כימיקלים הנכונה  דורשות הרבה יותר ידע מאשר רוב בעלי הבתים ממוצעים ברשות. בממוצע רוב אנשי המקצוע  מבקרים יותר מששים בריכות שחיה בכל שבוע, וכל אחד הוא ייחודי.

הסיבה החשובה הבאה לשכור מקצועי בריכה היא לשמור על ציוד הבריכה שלך כמו שצריך. רוב בעלי הבריכות ומרגישים מאוימים במידה מסוימת על ידי ציוד הבריכה שלהם. בנוסף, יש הרבה חלקים נעים וכל בעיה מכאנית קטנה באופן דרמטי יכולה להשפיע על פעולתה של הבריכה שלך ותהליך סינון. בריכה מקצועית לא רק לשמור על הבריכה שלך פועלת חלק, אבל הם גם ישתמשו בטכניקות תחזוקה מונעת כדי לחסוך לך זמן וכסף, כמו שבריכה שלך מתחילה גיל.

הסיבה האחרונה, ואולי החשובה ביותר לשכור מקצועי היא , כך שתוכלו ליהנות מהברכה שלך! יש בריכה מקצועית גישה מוכנה לאספקת בריכת, חוסך לך זמן ממתרוצץ רכישת כימיקלים לבריכה . ידיעה שיש לך עם טיפול מקצועי מוסמך של הבריכה שלך יכולה לתת לך שקט נפשי ולעזור לך לחסוך כסף וזמן.

שלך קמעונאית בריכה המקומית מקצועית יכולה לעזור לך לבחור את השילוב של כימיקלים לבריכה שלך הנכון, וגם לתת לך טיפים לשימוש בהם כמו שצריך. אם תחזוקת בריכה אינה מתאימה ללוח הזמנים העמוס שלך, יש אנשי מקצוע שמוכנים לתת לך שירות שיכול לשמור על הבריכה שלך נקיה, נוצצת ומוכנה להנאתך.

תחזוקה שבועית

בעלי הבתים רוצים בריכה נוצצת בכל ימות השנה, אבל אין להם הזמן לנהל ולנקות את הבריכה. בריכה מקצועית תהיה לוודא בריכה מתפקדת כראוי על ידי ניקוי, איזון הכימיקלים, ציוד ניטור וברכה. שירותי תחזוקה שבועיים ספציפיים כוללים:

 • בדיקה ואיזון הכימיקלים בריכה ומזעזע את בריכת במידת צורך

 • רפרוף פני השטח ופינוי פסולת תחתון

 • ניקוי סלי הרחפן

 • מבריש את כל משטחי בריכת

 • Backwashing, במידת צורך

 • ניקוי סיפון בריכת של עלים ופסולת אחרים

 • ציוד ניקוי בריכת ובודק

תיקונים

חשוב לשכור שירותי בריכה מקצועיים עם מומחיות שפותחה באיתור דליפת בריכת, אבחון אינסטלציה, אוטומציה בריכת, מתקני האכלה כימיים אוטומטיים, מערכות מבוססות chlorinator מלח וחלופות ציוד בריכה. למעשה, יש להשאיר את רוב התיקונים הקשורים לציוד מקצועי. אלה כוללים:

 • התחדשות

 • החלפת ציוד

 • לסנן ותיקוני משאבות

 • שדרוגי מערכת תאורה ותיקונים

 • תיקוני Valve

 • תיקוני מחמם ומוטוריים

 • תיקוני אינסטלציה

התקנת ציוד ושדרוגים

בעלי בריכה רבים מתחילים להחליף את הציוד שלהם עם האחרונה במוצרים חסכוניים באנרגיה. יש את הציוד המתאים, במיוחד מותאם לצרכים שלך, חייב להיות כמו שצריך והתקנה מקצועית. זה עושה את כל ההבדל באיכות סביבת החייה שלך.

איתור ותיקון דליפה

אם אתה חושב על זה, את פני השטח הפנימי של בריכה הוא משטח גדול למדי, מה שהופך את התהליך של איתור דליפה קצת כמו למצוא מחט בערימת שחת. למרבה המזל, יש כלים ושיטות שפותחו לאורך זמן שאנשי מקצוע לסייע לברכה עם גילוי דליפה מדויק.

התחדשות בריכה

משטח בריכה חדש יכול באופן דרמטי לשפר את איכות חווית נווה החצר האחורית שלך. עם התחדשות, יש דרך נכונה ודרך הלא נכונה לעשות את זה, ורבים עושים את זה בדרך הלא נכונה. אתה רוצה לשכור  שירות מקצועי כדי להבטיח שאתה מקבל לעשות את העבודה כראוי. יש מגוון גדל והולך של התחדשות אפשרויות זמינות בשוק של היום. גורם המבדל הגדול ביותר הוא הופעתו, איך הם נראים, אבל שיקולים אחרים צריכים להילקח בחשבון גם כן. איך המשטח נראה עם התאורה שלך? יהיה סוג מסוים של משטח להיות מתאים יותר לסוג התאורה שונה? מה הם שיקולי התחזוקה של משטח אפשרות מסוימת? איך הוא עמיד על פני השטח, ובהתחשב במה משתנה? משטחים מסוימים יכולים להיות עמידים למדי, בהנחת שתנאים אידיאליים, אבל רק לעתים רחוקות תנאים אידיאליים להתמיד.

פתיחה / סגירת בריכה

בעת פתיחת הבריכה שלך לאביב או סוגר אותו לחורף, אתה צריך לגייס את שירותיו של איש מקצוע בריכה. הם יוכלו לבדוק לכל הדלפות או ציוד שצריכה לתקן, כמו גם לאבחן בדיוק מה כימיקלים בריכה שלך תדרוש. במהלך פתיחת בריכה טיפוסית, בריכה מקצועית תסיר ולקפל את כיסוי הבריכה, להרכיב מחדש את המכל ומשאבת המסנן, להתקין את המקפצה, סולמות ומעקות, להתחיל ולבדוק את מערכת הסינון, לכתוב אנליזה כימית של מים בברכה, ולהוסיף טיפול בהלם ראשוני לבריכה. במהלך סגירה, בריכת מקצועית תסיר את הסולמות, מעקות ומדרגות, להכין לחורף המשאבה, פילטר ומחמם, להכין לחורף קווים, להוסיף כימיקלים ולהחליף את כיסוי בריכת.

החלפת ריפוד בריכה

עדיף לשכור שירות מקצועי בריכה להחליף או לתקן את אוניית ויניל שלך. ספינות החלפה חייבת להיות בהתאמה אישית כך שתתאים לברכה הקיימת. בריכה מנוסה מקצועית חייבת למדוד את המאגר הקיים על מנת להבטיח התאמה נכונה. היום יש מבחר גדול של צבעים ותבניות זמינות לאונייה החלופית. אתה יכול לבחור החלפה מדויקת או שאתה יכול ללכת עם צבע או דפוס שונים כדי להפוך אותו מרגיש כמו בריכה חדשה לגמרי. לא משנה מה סגנון של אוניית ויניל שאתה מחליט על, מומחה לשיפוץ בריכה מקצועי יהיה לוודא שבריכה שלך היא יפה ונקיה שוב בפרק זמן קצר מאוד.